Jednorożce są wszędzie! Na ubraniach, dodatkach, ciastkach, napojach, fryzurach… Wygląda na to, że w 2019 moda na nie wcale nie przeminie, a wręcz wkroczy na nowy poziom. Lepiej usiądźcie wygodnie, bo tym razem jednorożce sprawią, że dosłownie zakręci Wam się w głowie!

Hiszpańska marka Gik Live znana jest z produkcji nietypowych trunków. To oni wyprodukowali pierwsze na świecie niebieskie wino. Koneserzy nietypowych smaków znajdą w ich ofercie English Wine with Tea, czyli wino połączone z herbatą Earl Grey, a poszukiwacze mocnych przygód mogą być zainteresowani Hot Spicy Wine, produkowanym – jak twierdzi Gik – w otchłani piekieł.

Czytaj również: Lody tylko dla dorosłych.

Ktoś, kto produkuje wino w tak fantazyjnych kolorach i smakach, może sobie spokojne pozwolić, by podpiąć się pod trend jednorożcowy. GikLive ograło ten temat na całkiem nowy sposób, wypuszczając na rynek „Łzy Jednorożca”. Pierwszy produkt z tą bajkową postacią dostępny tylko dla dorosłych. Butelka ozdobiona etykietą z rysunkowym jednorożcem i jej zawartość w najmodniejszym ostatnio kolorze – milenial pink- przypominać mogą bardziej lemoniadę lub inny napój dla dzieci. Jest to jednak najprawdziwsze, dwunastoprocentowe wino.

Na uwagę zasługuje nie tylko samo wino, które pięknie wygląda i pewnie równie dobrze smakuje (owocowo-cukierkowo). Równie interesujący jest marketing.
Hiszpańska marka nie sprzedaje nam wina o nazwie „Łzy Jednorożca”. Ona sprzedaje nam te łzy!

Na stronie producenta czytamy, że napój produkowany jest przez dwóch oenologów, którzy są partnerami w pracy jak i w życiu.Tere i Javi stworzyli napój wnoszący szczęście i optymizm do ich małe winnicy w Hiszpanii. Sekretem jest prawdziwy jednorożec, trzymany przez nich w ukryciu. Powszechnie wszak wiadomo, iż łzy jednorożca mają moc zmieniania nieekscytujących dni we wspaniałe dni.

Czytaj również: Otwieram wino ze swoją… psiną?!

Trzeba przyznać, że trzymają się tego konceptu na prawdę konsekwentnie. Na stronie znajduje się nawet informacja, że wino jest całkowicie cruelty-free i przy jego produkcji nie ucierpiał żaden jednorożec, ponieważ łzy są pozyskiwane w sposób naturalny.

Bardziej słodko i magicznie być już nie mogło. Ale przejdźmy do kwestii bardziej przyziemnych, bo na pewno nasuwają się Wam dwa ważne pytania. Gdzie to kupić i za ile. No tak magiczny eliksir jest oczywiście zbyt wyjątkowy na sklepowe półki i kupić go można tylko przez stronę internetową producenta. A cena? Cena zależy od tego, którą z opcji wybierzemy, ponieważ łzy pakowane są po 3, 6 lub 9 butelek. I tak w zależności ile zamówimy zapłacić trzeba będzie 39, 70 i 118 Euro. Jak na łzy jednorożca, całkiem tanio!

Zdjęcia: źródło

 

NIE WIESZ JAK RUSZYĆ Z BIZNESEM?DOWIEDZ SIĘ!